Unuk mi je KRENO u vrtic ali jako cesto prehladjen sta mu dati za ojacanje za imunitet hvala pozdrav

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •                        Dete  bi trebalo da prati izabrani pedijatar i da proceni šta mu je potrebno  dodati za  imunitet u zavisnosti od puno faktora.Pozdrav                               Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         ordinacija Kinder Care