Četkica od 3 godine ima ekcem, vodio sam je u sombor kod par doktora ali nista. Pojavljuje joj se na licu, rukama, noge itd. Jel moze neka pomoć? I dali se to leči?

    Odgovoreno: 25. 10. 2021.
    •                      Javite se pedijatru ,koji će pregledati dete i  dati  Vam savet o pravilnom ritmu života i  ishrane,pravilnom izboru preparata za higijenu,  negu i zaštitu  kože .Radi se o hroničnoj bolesti ,koja se javlja u naletima i biće potebne kontrole i konsultacije pedijatra ,a u teškim slučajevima i dermatologa,alergologa,odn.imunologa.Pozdrav                                                                                                                                                                                                         Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije,                                                                                                                                                                                                         ordinacija Kinder Care.