Poštovana, Da li je moguće da stomačni virus i povraćanje traju 9. dana? Beba od 10 meseci i pored uzimanja refalgina i waye još uvek povraća. Jako sam zabrinuta jer smo je dvaput vodili kod lekara, a odgovor je bio uvek isti, virusna infekcija.

    Odgovoreno: 22. 10. 2021.
    •                        Morate se opet javiti na pregled,pedijatru.Niste naveli da li beba sisa ili je na adaptiranom mleku (intolerancia mlečnog šećera-laktoze,kao posledica virusne infekcie).Mogući i drugi razlozi.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                  Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija  Kinder Care.

Komentari na pitanje: #189882