Postovqniz beba 1,5 mesec na adaptiranoj formuli. Koristimo Hipp combiotic, medjutim imamo problem sa grcevima i stolicom pa prelazimo na Hipp comfort. Da li sme da se mesaju ove dve formule, da joj dajem 2-3 obroka jedne a 2-3 druge formule? Pozdrav

    Odgovoreno: 19. 10. 2021.
    •              Možete mešati. Vi sami najbolje možete da  procenite šta najviše odgovara vašoj bebi.Pratite porast u telesnoj masi i rast deteta kroz sistematske i kontrolne preglede.Pozdrav                                                                                                                                                                                                                                                                                                     DrVesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                            ordinacija Kinder Care.