Poštovanje,potpuno zdravo dete od 8godina se upiškilo tokom noći.Interesuje me koje analize bi trebalo da se urade i šta mislite šta bi uzrok mogao bitii.Hvala unapred na odgovoru .

    Odgovoreno: 18. 10. 2021.
    •             Uraditi kontrolnu  krvnu sliku,urin i urinokulturu.Javiti se pedijatru koji će uzeti detaljnu anamnezu i pregledati dete i na osnovu toga  proceniti  o čemu se radi i da li je potrebno još nešto uraditi.

                                                                                                                 Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                          ordinacija Cinder Care