Doktore,moj unuk tri dana ima povišenu temperaturu preko 37,a danas je doktirjs rekla da ima upalu pluća.Decak ima 22 meseca.Molim vas,sta da radimo,molim vas,ako možete što pre da odgovorite.Hvala. 065 40 60 691 njegova baka.

    Odgovoreno: 18. 10. 2021.
    •           Dete je verovatno dobilo odgovarajuću terapiju i zakazana mu je kontrola.Ako nije bolje dva dana posle početka terapije,javite se  ponovo na pregled. .Nemojte čekati zakazanu kontrolu.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije                                                                                                                                                                                                           ordinacija Cinder Care