Dobro jutro.porodila sam se 23.09 .rodila devojčicu .medjutim kad smo trebali izaći iz porodilišta ona dobije žuticu Bila je na sunčanje primala infuziju .suncala se 72h da su nas posle pustili kuci .Uticaj je i dalje prisutna .sta uraditi kuci gde je sunčali ?ona meni se budi na svaka 2-3da sisa vesela je čak i ostane budna dosta .vesela je .bili smo na kontrolu na merenje za 8 dana napredovala 150gr.isli smo posle tri dana opet dodala 70gr.mozete me posavetovao sta bi bilo dobro pošto n apedijatriji kažu da nema potrebe da ostane na fototerapiju proce samo

    Odgovoreno: 19. 10. 2021.
    • Ako beba lepo sisa ,dobro napreduje i raspoložena je nema razloga z a preteranu brigu.Sa mesec dana javite se na privi sistematski pregled i slušajte savete svog pedijatra.Pozdrav, Dr Vesna Vojnović Čolović,specijalista pedijatrije

Komentari na pitanje: #189547

    • Marija nikolin 01. 11. 2021.

      Dobar dan beba ima mesec i petnaest dana u četvrtak treba da idemo na vakcinu .išli smo na merenje kod pedijatra medjutim nam doktor kaze da nije dosta napredovala bili smo 25.10 tad je za mesec dana napredovala 540gr .kolko bi bebe trebalo napredovati za mesec dana ona je rodjena sa 3150gr a sad kad smo bili na merenje 3690gr dal će moći da primi vakcinu zbog težine sto ?