1. dr Milena Kostić vena na čelu koja nabrekne kada se dete zaplače

    Pitanje broj: #149599

    Poštovana, imam ćerku koja ima 5 god, zove se Luna. Primetili smo da kada plače umori se ili joj se na čelu pojavljuje kao neki otok nalik čorugi, više sa desne strane. Kada pipnemo mekano je. Kada se smiri brzo se povuče. Supruga kaže da je i ranije primećivala isto. Ja sam danas primetio i obraćam se vama za savet. Hvala unapred

    Odgovoreno: 04. 01. 2017.
    • Poštovani,
      Nema razloga za brigu, vrlo verovatno je u pitanju samo vena koja nabrekne kada se dete zaplače i spontano se povlači kada prestane da plače.