Radim maturski rad o bolestima digestivnog sistema kod djece informacija bas previse nema sem uopstenih oboljenja digestivnog sistema. . .

    Odgovoreno: 06. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Što se tiče literature iz te oblasti podatke možete naći u svim knjigama pedijatrije. Vrlo dobre knjige su i knjiga dr dobrivoja filipovića: dečja gastroenterologija, u izdanju naučne knjige beograd i7 1986. God
      duško mardešić, milivoj kačić: prehrana i bolesti probavnih organa u pedijatriji u izdanju jugoslovenska medicinska naklada zagreb 1979. Mada neznam iz kog ste mesta, ali u bibliotekama medicinskih fakulteta dostupni su magisterijumi i dokatorati iz te oblasti, a takodje i mnogi stručni časopisi, gde možete da nadjete podatke koji vas interesuju