Postovani, imam sina od 4 godine i jos od juna meseca muku mucimo sa jutarnjim kijanjem i curenjem nosa. Povremeno se javlja i kasalj. Treba da idemo na alergo test pa me zanima nesto. Cula sam da dete pre tog testa nesme da pije nikakav sirup za alergiju jer ce to uticati na rezultat. Ja sinu dajem propolis kapi pa me zanima da li to moze da utice? Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 12. 2009.
    • Poštovana,
      Tačno je da dete pre izvodjenja alergo testa bar deset dana ne treba da uzima nikakav sirup protiv alergije. Propolis kapi ne bi trebalo da imaju utica ja rezultate testa.