Bebi staroj 6 meseci sam radila k. Sliku i po nalazima su mi skrenuli paznju da moze da bude neka virusna infekcija, ali ona nema nikakve simptome, samo doji, dobro napreduje. Jedino sto odskace po ref. Vrednostima su: lym. . . . 65. 9 gra. . . . 25. 8 na kakve virusne infekcije to moze da se sumnja i na sta da obratim paznju?

    Odgovoreno: 25. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne brinite se, ako je beba bez simptoma i dobro napreduje. Normalne vrednosti limfocita u beba od 6 meseci je 61% , tako da 65. 9 nije neko odstupanje.