Imam dvije djevojčice uzrasta 6 i 8 godina i boluju od mukopolisaharidoze iii. Molim vas da mi odgovorite postoji li negdje u svijetu način liječenja ove bolesti "matičnim ćelijama", ako bilo šta znate da bi mi moglo pomoći ili bilo koji koristan savjet molim da mi napišete u odgovoru. Unaprijed zahvaljujem.

    Odgovoreno: 23. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Što se tiće odgovora na ovo pitanje, mislim da bi bilo dobro da stupite u kontakt sa prof. Dg miodragom stojkoviće, , našim istaknutim naučnikoim, genetičarom, koji se vratio u leskovac gde je osnovao i specijalnu bolnicu. Tel specijalne bolnice u leskovcu je: 016 218171