Moja beba je stara tri meseca. Vec par puta se desava, da povraca, odjednom, sat do dva posle dojenja. I zatim se cuje uzasno krcanje u stomaku. Da li je to zato sto brzo jede, pa se naguta vazduha, ili je nesto drugo u pitanju?

    Odgovoreno: 15. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Uzeok mogu bviti grčevi kod bebe koji se javljaju usled "halapljivog " sisasanja opri čemu beba unese veču količinu vazduha. Pratite dete i vidite da li beba dobija normalno u težini