Postovani, interesuje me vase misljenje u smislu sta dati detetu kako bi ojacalo imunitet, obzirom da ne voli da jede, tako da putem ishrane slabo to mozemo postici. Dete ima 13 meseci. Hvala unapred. Puno pozdrava!

    Odgovoreno: 13. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Potrebno je da se javite pedijatru vašeg deteta koji će da uradi potrebna ispitivanja, a po potrebi zatražiti i konsultaciju dečjeg imunologa, na osnovu čega će da se odluči o korišćenju nekih preparata. Mada najbolje je raznovrsna ishrana sa dosta voče i povrća.