Moja cerka ima 6 god i pravili smo dmsa sken i ima ostecenje desnog bubrega radi joj sa 40% i jos sumjaju da ima refluks momentalno uzima tablte furolin molim vas reci te mi sta da radimo

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Morate biti u dogovoru sa dejčim nefrologom, koji će zavisno od stanja predložiti dalji postupak lečenja i pračenja deteta. Što se tiče refluksa, važno je da se vidi stepen refleksa i zavisno od toga odlučiti o daljem lečenju. Dali je potrebna hiruška intervnija ili ne