Da li mozda znate nekog decijeg gastroenterologa ili eventualno nekog koji bi pregledao dete, makar to bila konsultacija (bilo da je u pitanju privatna ili drzavna insitucija) , posto u nasem gradu ne postoji gastroenterolog koji bi pregledao dete.

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Ne znam iz kog se mesta, koji vam je veči centar najdostupniji. Eminentne ustanove u beogradu gde možeda da nadjete pomoč su univerzitetska dečja klinika tiršova u beogradu i institut za majku i dete novi boegrad, odeljenje za gastroenterologiju.