Dragi doktore, dobila sam djecaka prije 7 dana, i ima isčesene kukove, zglobove na šakama, i gleznjeve na nogama. Terapija treba tek da se počne sprovoditi. Iteresuje me vase misljenje dali ce moja beba imati kakve posljedice?

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Trebate što ranije da se obratite dečjem ortopedu, a po potrebi i dečjem fizijatru koji će odlučiti stepen isčašenja i proceniti dalji tok terapije i pračenja deteta.