Poštovani, moj sin ima 10 godina započeo da trenira košarku pre pet-šest meseci. Pošto su registrovani u kss i kreću sa igranjem mini lige imali su sportski pregled gde je doktor predložio da odemo kod fizijatra da na preporuče vežbe za leđa (sobzirom da se kada se leđima okrene vide se isturene lopatice) inače visna njegova je 143cm i težina 30kg apsolutno zdrav, bez primljene do sada injekcije. Potrebno je povećati verovatno i telesnu masu i razne vežbe za jačanje leđa. Da li postoje motode gde novim načinom ishrane polako povećava mišićna masa i verovatno bi se tada njegova leđa pomalo ličila na v slovo. Forum vam je izuzetan i iznad svega koristan. Pozdrav

    Odgovoreno: 10. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Trebate dete što pre odvesti fizijatru koji će odrediti vežbe koje treba raditi, ne samo kod lekara več ikod kuče, a pošto je u pitanju dete koje raste i razvija se obratiti pažnji i na ishranu