Imam sina mesec i 2 nedelje nema urednu stolicu. U pocetku je imao urednu ali pre2 nedelje zena se nije izmuzivala i dobila je upalu i primala injekcije gentamicin, 4 dana dok joj se povukla upala i mi smo ga dohranjivali bebi lakom tih 5 dana i kad je presao na majcino mleko onda prvo nije kakio 5 a sad 8 dan se ukakio pomocu onog cveta smrdljevka tako ga zovu. Inace ne povraca veseo je bljucka i pomalo se napinje, dajemo mu simplex kapi protiv grceva posto ih je u pocetku imao a sada ih nama. Dali imamo razloga za brigu?

    Odgovoreno: 08. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Nemate razloga za brigu pošto kako kažete beba ne povrača, vesela je. Mnoga odojčad na prirodnoj ishrani prazne se jednom nedeljno, pa i redje, jer se majčino mleko kompletno svari.