Postovana, imam hitno pitanje. Dete od 4ipo god i ja smo same kuci. Pre 2meseca imala je tesku upalu pluca pa smo bile u tirsovoj. Sada je opet dobila visoku temperet. I kaslje strasno. Temperatura traje 3 dana. Sta da cinim da se poboljsa stanje? Molim vas, sto pre mi dajte neki predlog. Njen pedijatar nije tu, a ona je hipersenzitivna na preglede nakon bolnice kako je bila.

    Odgovoreno: 04. 10. 2009.
    • Poštovana,
      Morate dete odvesti na pregled kod drugog pedijatra koji će da vam razjasni situaciju. Da posluša dete, da li je sa plućima sve u redu, i da uradi sva dodatna ispitivanjam, i donese odluku o daljoj terapiji i pračenju.