Pozdrav! Cerka mi je dobila vaske pre nekoliko godina, neko mi je preporucio sprej za insekte i time je izprskala kosu, od tada ima problema sa polepom glave i tj. Perutanjem glave i pojavljuju se neke lise sa crvenilom. Sta da radim to pocinje da me zabrinjava????

    Odgovoreno: 01. 10. 2009.
    • Poštovani,
      Odvedite dete lekaru za kožne bolesti, koji će da ga pregleda i odlučiti o daljem toku lečenja. Ne preduzimajte ništa na svoju ruku, pošto ste to več jednom učinili.