Postovana doktorka, moja cerkica koja ima nepunih 4 godina vec 1. 5-2 meseca se zali na bolove u predelu pupka. Nas pedijatar nam je rekao da nema nikakvih promena i da to moze biti posledica rasta. Bolovi nisu, po njenoj reakciji, jaki, ali su svakodnevni. Javljaju se u razlicitim vremenskim periodima, a stolica je prilicno retka (ne klasican proliv, ali retka) . Pocela sam da sve vise brinem, pa bih vas molila da mi nesta o tome kazete i koliko je to ozbiljno, o cemu se radi. Srdacan pozdrav, irena dimitrijevic

    Odgovoreno: 29. 09. 2009.
    • Poštovana,
      S oibzirom da dete ima bolove u predelu pupka, a stolice prilično retke, poželjno je da se da pregled stolice na bakteriološki pregled, mikološki pregled, i pregled stolice na parazite, u cilju razjašnjenja tegoba deteta.