Poštovana,
    Moja beba nije još napunila dve godine a danas nam je doktorka rekla da treba da primimo još jednu pentaxim vakcinu a već je primila tri pošto mi svi koje znam govore da su primili samo tri pentaxim vakcine zašto mi primamo četvrtu je li to u redu?
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 09. 2009.
    • Poštovana,
      U pitanju je revakcinacija koja s vrši u uzrastu od 17 meseci do navršenih 24 meseca. Može da se vrši i pentaxim vakcinom ili da dete primi dtp-r1 i polio-r1.