Poštovana,
    Moja beba ima 11 meseci, već joj 5 dana curi nosić, mislili smo da je to reakcija na more, ali je on dobio temperaturu prvog dana je imao 38.6 uveče pa onda 38.2, sutradan je imao ujutru 37.2 a u podne 38. Odveli smo ga kod lekara. Nalaz lekara: nos + ždrelo lako hiperemično, pulmo B.O, tragusi bezbolni, opšte stanje dobro. A krvna slika Vam je poslata kao slika a sa mokraćom je sve uredu. Da li je potrebno uključivati antibiotike ovo traje skoro tri dana.
    Hvala unaped.

    Odgovoreno: 14. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ukoliko se temperatura i dalje održava, odvedite bebu kod lekara, koji će je ponovo pregedati, eventualno ponoviti nalaz le i leukocitarne u formulu i crp i na osnovu svega odlučiti o primeni antibiotika.
      Pozdrav.