Poštovana,
    Imam devojčicu staru 17 meseci. Devojčica je pametna, živana, vesela i aktivna ali jako malo jede. Inače je sitne konstitucije što najverovatnije genetski vuče od mene i supruga. Naime osim mleka ona se hrani "mrvicama". Vodili smo je kod našeg pedijatra koji tvrdi da je dete zdravo i "takvo" a takođe su joj urađene na naše insistiranje biohemijske analize krvi i krvna slika i sve je u granicama. Ja shvatam da se verovatno zaista radi o takvom detetu ali molim da me posavetujete da li je potrebno da uradim još neke pretrage kako ne bih previdela postojanje eventualnog problema.
    Unapred zahvalna mama Milena.

    Odgovoreno: 13. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Ako ne primećujete nikakve probleme kod deteta, a laboratorijske analize krvi, ne znam šta ste radili, ali verovatno krvnu sliku, hemoglobin, hematokrit, su u granicama normalnih vrednosti, nemate što da brinete. Moža dete jede manje, češće, raznovrsnu i kvalitetnu hranu