Poštovanje,
    Imam sina 3,5 meseca, ne smejam da go dojam pa mi kažete od koga će može da mu davam kasicki, sokcijna, i svežo mleko (i kako se prigotvuva) telesna težina mu odlična, no go hranam samo so adaptirano mleko nan 1 na nestle i po potreba čaj od becutan za grčeve, a čista voda uste ne sum probala da mu dadam. Kazete mi i nekoja veb stranica ako može sekojdnevno da ja sledam.
    Vi blagodaram odnapred.

    Odgovoreno: 02. 08. 2009.
    • Poštovana,
      Za bebu tog uzrasta najbolje je da se daje adaptirano mleko, a ne sveže kravlje mleko do godinu dana (ili bar minimalno do 6 meseci). Pošto detetu dajete nan 1, dajete ga do 6 meseci, a posle prelazite na nan 2 uz odgovarajuću dohranu.