Postovana D-r, moja devojcica je rodjena sa 3500g i 51 cm.Sad ima 6 mes,8100g i samo 63cm.brine me sto ne napreduje dobro u duzini-ima li pomoci?ja i suprug smo neke prosecne "balkansek" visine. Hvala i pozdrav

    Odgovoreno: 08. 05. 2008.
    • Postovana
      Odojcad uprvim mesecima brze dodaje tezinu nego sto raste u duzinu. To je fizioloska pojava. Neophodno je da pedijatar detaljnim merenjima i pregledom proveri da li postoje razlozi za zabrinutost