imam kerka od 3,5 god koja skoro sekoj mesec zakaci nekoj virus obavezno so temperatura non stop pie anibiotici i redovno zema multivitaminski sirupi (multisanostol,dr.tajs,imunobor kids itn.)ali bez znacitelen efekt ve molam za sovet vnimavam na ishranata i krvnata slika e stalno ok ne odi vo gradinka odnapred vi blagodaram

    Odgovoreno: 06. 05. 2008.
    • Postovana
      Neophodno je uraditi nekoliko uzastopnih aspirata nosa, odrediti nivo imunoglobulina i uciniti konsultativni pregled kod ORL, kako bi se utvrdili da li postoji deficit imuniteta i kojoj se hronicnoj infekciji radi tj. da li postoje adenoidne vegetacije