Postovana,imam devojcicu od 3.5 godine koja ima kilu na pupcanoj vrci ulozivu za jagodicu prsta.U decijoj bolnici receno mi je da ce se to zavrsiti operacijom i zakazan kontrolni pregled za 3 meseca.Receno mi je da moze doci do uklestenja masnog tkiva koje je veoma bolno.Zanima me kakva je to operacija i kada da je zakazem ,da li odmah ili da sacekam dok dete jos malo odraste?S pomenut mi je rizik od anestezije?

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Postovana
      Operaciju mozete uraditi onda kad odlucite Vi i Vas lekar. Rizik od anestezije? Svakodnevno se operise hiljade i mladje dece od Vaseg. Rizik uvek postoji ali je zanemarljivo mali i ne treba da Vas brine, a sta nije potencijalni rizik u zivotu?