Postovana, Trenutno smo na putu u Austriji i cerka koja ima 5,5 godina se razbolela (upaljeno grlo). Od terapije je ovde dobila sledece: 1. Parkemed-Suspension 3x2,5ml 2. Xiclav duo 457mg/5ml -trockensaft 2x7,5ml Zanima me da li je ovaj prvi lek koji smo dobili "isto" kao nas Brufen, Febricet,... to pitam da bih znala da u slucaju temperature smem ili nesmem nesto da joj dajem od ovih "nasih" antipiretika. Ovaj drugi je amoksicilin tako da nemam pitanje. Unapred hvala. Srdacan pozdrav Milijana Zivanov

    Odgovoreno: 02. 05. 2008.
    • Postovana
      Antibiotik koji ste dobili je Amoksiclav ili Panclav a ovo drugo verovatno je febricet ali procitajte sta pise na leku ima li paracetamol ili ibuprofen, ukoliko ne onda nijeantipiretik vec antiseptic za grlo ili nesto slicno