Nas sin od 4,5 godine se od juce pre podne zali na bolove u stomaku (predeo zeludca). Bolovi nisu stalni vec se povremeno javljaju otprilike na svakih sat do dva. Juce nije povracao i imao je urednu stolicu. Od jutros je poceo da povraca (povratio je hranu koju je uzeo nekih 12-14 sati ranije), a takodje da ima i proliv. Temperaturu nema. Da li je to mozda u pitanju neki stomacni virus ili nesto drugo. Inace nije nista konzumirao od hrane sto nismo i mi.

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Postovani
      Tegobe koje opisujete tipicne su za akutni gastroeneritis kod dece koji nastaje unosom infekcije hranom ili prljavim rukama. Dovoljna je dijetalna ishrana i Caps Probiotic