imam bebu staru 4,5 meseci. Ima dijareju 2 nedelje. Pri pregledu stolice utvrdjeno je-izolovana candida albicans u malo uvecanom broju-80cfu/ml. Recite mi molim vas od cega je mogla da dobije kandidu i cime se leci. Beba se hrani bebelac-om.Inace sor u ustima nema vec dva meseca tako da joj od tada nisam davala daktanol Unapred hvala!

    Odgovoreno: 28. 04. 2008.
    • Postovana
      Odojcad cesto dobijaju Candidu zbog ishrane mlekom ukoliko se ne daje Nistatin. Dakle dajte bebi Caps Probiotic i 3x35 kapi Nistatina narednna dva meseca
      Ass Prof Jelena Vojinovic