Moj sin ima 2 godine,pre 2 meseca sam primetila da je jedan skrotum veci od drugog rekli su mi da je to vodena cista.Povremeno se javlja i gubi,javlja se kad je dete vise aktivno.Dali je potrebna hiruska inter vencija ili postoji mogucnost da se povuce vremenom?

    Odgovoreno: 25. 04. 2008.
    • Postovana
      Najbolje ce biti da se konsultujete sa decijim hirurgom-urologom. Mogucnost da se cista povuuce je mala te se ovo najcesce resava hiruski, posebno ukoliko se cista vrmenom uveca ili preti da dovede do uvrtanja testisa