postovani doktore,imam 37 godina i zanima me posto na obadve noge,na gleznjevima tocno iznad clanaka imam oziljke(duga linija oko 5 cm sa po dva punta iznad i ispod linije)kakvu sam to operaciju mogla imati?pitala sam moju mamu,ona nezna nego samo da je nesto odma po rodjenju.nisam sigurna ni dali spada u vasu oblast,neznam koga da pitam a mene jako zanima jer neznam ni sebi a ni drugima objasniti otkud mi tamo ti oziljci.unaprijed zahvalna,slavica

    Odgovoreno: 20. 07. 2008.
    • verovatno se radilo o urodjenom poemecaju funkcije skocnog zgloba zbog skracene kosti koja se tu nalazi. Korekcija uradjena odmah po rodjenju i zato nemate sada problema. Ne trebate obracaati paznju na to, a i kada vas pitaju, reite da se ne secate jer ste bili jako mali.