Poštovanje!
    Moja ćerka, ima 6.godina, želi da krene na časove baleta, a kako ima ravne tabane, zanima me da li bi joj to koristilo i koje se aktivnosti preporučuju za rešavanje tog problema? Da li bi neki sport pre preporučili?
    Hvala unapred!

    Odgovoreno: 02. 03. 2008.
    • Časovi baleta povoljno utiču na razvoj svoda stopala, i u svakom slučaju će koristiti vašpk ćerki. Uz to, preporuičuje se hodanje bez obuće po neravninm podlogama u toku leta, i nošenje adekvattne obuće. da li je još nešto potreebno, moglo bi se utvrditi samo pregledom