Poštovani doktore,
    Povremeno mi se javi intenzivan bol i otok oko zgoba (koleno lakat, skočni zglob). Sada je počeo kao bolna linija prema peti od skočnog zgloba. Bol se premešta duž stopala kao od kosti do kosti. Skočni zglob je još oteknut ali je bol i otok prešao i na koleno. Sada bol traje 6 dana. Da li mi možete reći nešto više o mom oboljenju koje se javlja nekoliko puta godišnje sa različitom dužinom trajanja, i kako se može lečiti.
    Hvala unapred.

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.
    • Poštovani,
      Na osnovu klinicke slike nemoguće je reći o kom i da li se radi o nekom oboljenju. Neophodan je pregled reumatologa, ortopeda i vaskularnog hirurga uz odgovarajuće laboratorijske analize i radiografije.
      S poštovanjem dr Ivan Micić. Pozdrav