Poštovani,
    Pre 7 dana moj suprug je ima nesreću i tom prilikom je prelomio 2 prsta na nozi mali i domali. Odmah smo otišli na kliniku i na rengenskom snimku je potvrđeno da se radi o prelomu prstiju. Lekar je predloži 4-6 nedelja mirovanja i pri tom prilikom suprugu nisu stavili gips nego elastični zavoj. Tako su nam objasnili da je to najbolja terapija za prelom prstiju. Meni to baš ne izgleda sasvim logično pa me interesuje kakve su posledice takve terapije i uopšte šta se može desiti usled nepravilnog zarastanja.
    Unapred hvala najlepse.

    Odgovoreno: 02. 07. 2009.

Komentari na pitanje: #32398

    • Imam cistu u kolenu 9 puta su mi punktirali nogu posle toga sam primala elektro i fizikalnu terapiju. 2godine posle toga opet mi se pojavila cista koju sad dr. Nije hteo da punktira nego sam dobila neki koktel inekcije ali cim malo opteretim nogu ona odmah natece vise neznam sta da radim navodno cista nije velika posto sam bila na ultrazvuku. Imam dvoje dece i 37godina