Poštovani,
    želio bih da vas pitam u vezi čukljeva na nogama. Čuo sam da krema i ulje od gaveza smanjuje veličinu čuklja pa me zanima da li je to istina ili je jedini lijek operacija?
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.

Komentari na pitanje: #31096

    • Molim vas imam problem sa cukljem i problem ide mi prst na prst dali moze gavez pomoci hvala

    • Ja godinama imam problema sa čukljevima. Koristim Gavez gel i mnogo mi pomaže u smanjenju bolova. Mažem ga i na zglobove šake kada me bole. Takodje sam koristila i običan tečni jod (sestra mi je apotekarica) mažući ga uveče na čukljeve i to provereno otklanja bolove
      Srdačan pozdrav