Padom sa rolera polomila sam i tibiu i fibulu na 10 cm iznad skočnog zgloba. Molim vas možete li mi reći koliko je vremena potrebno da to zaraste i ima li nekih lekova koji bi pomogli?
    Unapred hvala pozdrav

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      veoma je individualno vreme koje je potrebno za zarastanje preloma na šta utiče stanje kostiju, tip preloma i lokalizacija preloma. Sigurno je da vam na to pitanje može dati odgovor ortoped koji vas leči ali će to opet biti samo orjentaciono vreme potrebno da taj prelom zaraste.
      S postovanjem