Pre šest dana san pala i polomila fibulu u blizini skočnog zgloba. Stavljena mi je longeta i rečeno da posle sedam dana dođem na kontrolu. Noga me i dalje boli, pa me interesuje da li je to normalno i koliko vremena je potrebno za oporavak?
    Hvala

    Odgovoreno: 11. 06. 2009.
    • Poštovani,
      normalno je da je bol prisutan izvesno vreme nakon preloma s tim što treba obratiti pažnju da nema pojave otoka, plavetnila i utrnulosti prstiju. Prelom fibule zaraste za otprilike 3 nedelje.
      S poštovanjem