Dobar dan,
    Imam 21 godinu i već mesec dana imam problema sa bolovima u kolenima i zglobovima u nogama, kao i nadutošću. Jedva hodam. Vadila sam krv i sedimentacija mi je 37, crp - 66, asto - 0, rf - 0, ana - 0. Možete mi reći šta znače ove analize i o čemu se radi.
    Hvala

    Odgovoreno: 19. 05. 2009.
    • Poštovana,
      Na osnovu lab. rezultata neophodan je pregled ortopeda, reumatologa i eventualno infektologa. Lab. Analize ukazuju na povećanu vrednost sedimentacije i crp-a te je neophodno obratiti se lekarima.
      S poštovanjem, dr Ivan Micić