Pozdrav 12g se lecim od Parkisonove bolesti.U zadnjih 12 meseci imam problem sa vratom koji ne mogu uspravno da drzim glava mi je stalno savijena da li postoji mogucnost da se malo olaksa postojece stanje

    Odgovoreno: 04. 08. 2021.
    • POštovana

      Potrebno je da dođete na pregled da bi se definisalo postojeće stanje da li je isključivo kod Vas uzrok tegoba mišićna komponenta ili i koštana. Poželjno je načiniti pregled i kod  neurologa.

      Verovatno postoji mogućnost za poboljšanje Vašeg stanja.

      S poštovanjem