Poštovani, Brat je sportista, bavi se košarkom. Na ravnom je izvrnuo nogu i povredio koleno. Sada ga boli i ne može ekstenziju da uradi, a problem je i da savije koleno. Ortoped iz Oaza Zdravlja sumnja na meniskus. Zanima me šta uraditi sledece? Šta preporucujete da se uradi pre pregleda kod dr Želimira Jovanovića? S poštovanjem

    Odgovoreno: 03. 08. 2021.
    • Poštovani

      Ograničenje ekstenzije može postojati  iz više razloga, zbog  povreda i tanja više struktura kolena

      Najbolje da Vas kolega  dr Želimir  Jovanović pregleda : nakon pregleda će dati jasan protkol dijagnostike i mogućeg lečenja.

      S poštovanjem