Dobar dan, postovani. Ja sam Slavko, imam 19 godina. Okolina je primijetila da prilikom kretanja imam naglasen rad kukova. Da li biste mogli da mi pomognete u ovom problemu pri kretanja? Hvala.

    Odgovoreno: 04. 08. 2021.
    • Poštovana

      Neophono  je da dođete na pregled da bi se uradila analiza same šeme hoda. Nije dovoljno jasno šta znači naglašen rad kukova, ali bez kliničkog pregleda ne može se reći da li jenešto prirodno ili ne.

      Pregledu možete pristupiti nakon  zakazivanja ortopedijamd@gmail.com