postovani cerka mi ima problem vec 4 godine sa kolenom bili smo na banjici zemunska bolnica privatno radili magnet dva puta ima 20 god kazu nije nista degenerativne promene a njoj bolovi ne prestaju trenirala odbojku plivanje oni zabranili dve godine nista nije trenirala bolovi se vrate sad trenira boks i na treningu nista u mirovanju bol pozdrav

    Odgovoreno: 03. 08. 2021.
    • Poštovani

      potrebno je da dođete na pregled i ponesete svu dokumentaciju. Degenerativne promene u uzrastu od 20 godina je malo verovatna.  najverovatnije se radi o hroničnom stanju vezano za kinematiku samog kolena ili nekom obliku preopterećenja pripoja mišića.

      poželjno je da dođete na pregled i eventualni tretman.

      Cilj nije da ne trenira nego da trenira i da ima normalan kvalitet sportskog života

      s poštovanjem