Ja imam 3 duskus hernije i skoliozu oko 45c .Isla sam na razne terapije vezane za diskus herniju,ali nista.Ima li nade da se to moze zaleciti,i smanjiti bolovi makar sto se diskus hernije tice????????!!!!

    Odgovoreno: 03. 08. 2021.
    • Poštovana

      potrebno je da nam dostavite sliku skanimetrije cele kičme u dva pravca.

      Nakon toga je neophodan pregled da bi se videlo da li je uzrok tip, propagacija, kvalitet i druge osobine samog bola, uopšte potiču od diskus hernije ili su  nekog drugog fascijalnog porekla.

      Pregled možete zakazati na 021 3822093 ili ortopedijamd@gmail.com

      S poštovanjem