Poštovani,

    Već duže vrijeme imam bol i krckanje u ključnoj kosti. Uradio sam RTG ramenog pojasa, molim Vas da mi kažete da li se na RTG snimku išta vidi sto bi moglo isprovocirati tegobe koje sam naveo. U prilogu RTG snimak.

    Srdačan pozdrav!

    Odgovoreno: 31. 10. 2019.
    • POštovani

      niste naveli koji deo, kakav je bol da li se javlja iz punog zdravlja ili pri provokaciji, ili sl.

      Prema rtg snimku  postoje radiološki znaci ranih blažih degenertivnih  promena u akromioklavikularnom zglobu (prema ramenu) .

      ako imate bol i otok sa unutrašnje strane pogotovo ako vas intezivno boli, potrebno je da odete na pregled kod ortopeda ili  grudnog hirurga ( najčešće je u pitanju Sy Tietze)

      Za više informacija potrebno je da dodjete na pregled

      S poštovanjem