Poštovanidoc. Dr. Mariću, zahvaljujem se na prošlom odgovoru koji ste mi dali uvezi dg. Fractura partis proximalis cruris. I. Sin dislocata s 82, novom kontrolom mi je konstatovana sudeck osteodistrofijai da se ordinira amp. Miacalcic 1, 0no x1x1 na drugi dan sc ili im, lokalno burov gel, koleno iskočni zglob u kontrakturi rtg snimak pokazuje uredno saniran prelom, pokušaću da vam ovaj put pošaljem rtg snimak, na kojem se vidi da je kost smrvljena skroz do hrskavice, moliću vaše mišljenje o daljem tretmanu idalji tok lečenja, hvala

    Odgovoreno: 26. 03. 2013.
    • Poštovani,
      Na žalost na osnovu ovog snumka nisam u mogućnosti davam protumačim snimak zbog lošeg kvaliteta istog. S obzirom da je prelom srastao i pretpostavjam da možete da hodate, najbolje je da se uključite u program regeracije hrskavice kolena (neperativno) . Potrebno je da vas pregledam i onda da vam dam dalje preporuke.