Postovani, imam problem sa desnom nogom od 23. Novembra. Probudila sam se utrnute potkolenice, pete, prstiju i gornjeg dijela stopala. Primala sam infuziju, urbazon, pila beviplex, mikodin, ketonal forte 10 dana. Od toga pomoci nije bilo. Uradjen mi je rtg l/s kicme i sve je u redu. Dr. Je mislila da je isijas, ali sada ne zna o cemu se radi. Trebam ici i kod neurologa, ali mi je zakazano tek 15. Januara. Molim za vase misljenje, hvala.

    Odgovoreno: 17. 12. 2012.
    • Poštovana,
      Pretpostavljam da bol i sada traje. Ostaje nejasno sledeće: da li je koža ekstremiteta promenjena? Da li je prokrvljenost stopala prirodna? Da li se bol negde širi? Da li vam je funkcija noge prirodna? Da je bol samo sa predjne ili je i sa zadnje strane ekstrmeiteta? Da li vas bol budi noću? Tek navkon pregleda specijaliste ortopeda i neurologa čak i vaskularnog hirurga bi mogli biti bliže uzroku problema. Specijalista će vas uputiti na dalju dijagnostiku.