Pre vise od mesec dana presao mi je auto preko stopala tacnije pete i tog predela bila sam u bolnici fiksirali su mi zglob i na snimku se nije video nikakav prelom. Da li je doslo do nekih komplikacija ili preloma posto mene zglob i dalje boli i nema istu pokretljivost, koci me bol prilikom pomeranja.

    Odgovoreno: 10. 12. 2012.
    • Poštovana,
      To je normalan tok nakon ovakve potrebe. Potrebna vam je dovbra fizikana terapija i sve će biti u redu vrlo brzo. Nije mi jasan pojam "fiksacije zgloba", ali svaki dan "ukočenja zgloba nosi tri dna rehabilitacije. Poretljivost će se vrlo brzo vratiti u toku rehabilitacije kad vam se neko posveti.